Optibistro

OptiBistro to profesjonalny system wspomagający obsługę klienta i zarządzanie restauracją, barem, lodziarnią, kawiarnią etc. Wykorzystanie programu OptiBistro usprawnia proces obsługi kelnerskiej i pracy na kuchni. Aplikacja przygotowana jest do pracy na ekranach dotykowych, posiada prosty i intuicyjny interfejs.

Optilogic

Program OptiLogic jest specjalistycznym rozwiązaniem branżowym przeznaczonym dla przedsiębiorstw zajmujących się wywozem i utylizacją wszelkiego typu odpadów. Głównym założeniem przy budowie systemu OptiLogic było ograniczenie czasu związanego z tworzeniem, ewidencją i dystrybucją dokumentów oraz szybki dostęp do wszystkich informacji związanych z zarządzaniem procesem wywozu odpadów.

Optifirma

OptiFirma to nowoczesne oprogramowanie finansowo-magazynowe. Pozwala na automatyzowanie procesów obsługi sprzedaży, obsługi magazynu, płatności i rozliczeń z kontrahentami. Program współpracuje z urządzeniami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Edisoft

Elektroniczny system zarządzania dokumentami to rozwiązanie pozwalającym w jednym miejscu skoncentrować wiele informacji wykorzystywanych w codziennym funkcjonowaniu firmy. System pozwala przyśpieszyć wymianę informacji pomiędzy pracownikami i znacznie skrócić czas potrzebny odnalezienie potrzebnego dokumentu lub informacji.

SPC

Solander

Memento

Optiprodukcja