Firma nasza jest autoryzowanym partnerem Enova od 2008 roku. Wdrażamy oprogramowanie Enova już od ponad 15 lat! Z nami masz pewność że Twoja firma zostanie fachowo obsłużona, a system zostanie dopasowany specjalnie pod Twoje potrzeby. Posiadamy zespół doświadczonych wdrożeniowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Przynależność do sieci autoryzowanych partnerów Enova pozwala nam na ciągłe podnoszenie naszych umiejętności i wiedzy.

Każdy Klient jest dla nas Partnerem biznesowym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć nowy etap rozwoju Twojego biznesu.

enova 365

Oprogramowanie enova365 służy do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Pomaga w gromadzeniu, przechowywaniu i interpretacji danych, które pochodzą z podejmowanych procesów biznesowych. Charakteryzuje się wspólną bazą danych oraz spójnym interfejsem, umożliwiającym wygodną pracę we wszystkich obszarach.

Najważniejsze cechy systemu enova365

Elastyczność

Dzięki wdrożeniu, system ERP enova365 staje się on dla Ciebie unikalny. Dokładnie odwzorowuje procesy Twojej firmy i odpowiada na jej potrzeby, usprawniając tym samym pracę Twoich pracowników i dając kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Integracja

Zintegrowany system informatyczny łączy się z innymi rozwiązaniami branżowymi. W systemie enova365 znajdziesz wszystkie dane dotyczące działalności Twojej firmy – oprogramowanie kompleksowo wspiera jej działalność.

Łatwa rozbudowa

Wdrożenie systemu enova365 daje Ci możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły – bez konieczności wymiany całego systemu. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy tylko nowych!

Moduły enova365


System zarządzania przedsiębiorstwem ERP enova365 jest dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), a także w instalacjach lokalnych, online oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności. Enova 365 umożliwia pracę w języku angielskim i ukraińskim.

Różne możliwości licencjonowania.
dostosowane specjalnie do twoich potrzeb

Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, lub otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura

Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.